Aktualności

Aktualności

esperanto słowem vol.2

Mixtape Esperanto Słowem na YT.

Brak komentarzy

Całość Esperanto Słowem Mixtape Vol. 2 śmiga już na kanale Shiii-Boy Records. Muszę przyznać, że nagrywanie tego materiału sprawiło mi dużo radości. Dawno nie dzieliłem z nikim majka i jest to zupełnie inny przelot jak solowe sprawy. Po 15 latach nadal z Benitem potrafimy się gdzieś spotkać w połowię, a przynajmniej uczymy się razem sztuki kompromisu.

Kilka suchych faktów zanim klikniecie w playlist’ę. O brzmienie całości zadbało Analog Zone Studio. Wszystkie fotografie wykonał i opracował DUBrowski. Tagi są autorstwa mocnych zawodników ze sceny graffiti, w różnych jej odmianach. Idąc zgodnie z tracklist’ą są to: Sedr UPSKool Kers TG UPSKresh BEW GSM MBPiks TG KTR DRS PM, Arie BK INSSzejn VHSManson UC TSK CFNTXRebus MB UPS, Samer BHK UPS MBCybe VHSLimps VHSSear MB TOS BHK UPS, Kancer TG, Winer MB TOP. Wszystkim Asom dziękuję za współudział. Odawliliśmy kawał dobrej roboty.

Podsumowując to chyba bardziej klasycznie już nie potrafię i raczej nie chcę. Pracuję nad tym, aby ten materiał był tylko początkiem roku, bo w planach jest dużo więcej do podklepania. teraz tylko zobaczmy jak życie zweryfikuje te plany.
Pzdr

Link do playlist’y:

Shiii-Boy Records 2022

Dodaj komentarz