Aktualności

Aktualności

VOOMX29KRU

VOOMX29KRU

Brak komentarzy

Dzisiaj jest dla mnie wielki dzień. Dzisiaj startuję preorder mojego pierwszego vinyla- VOOMX29KRU!!! I choć zaczynam skromnie, bo jest to tylko singiel to czuję, że robię jakiś milowy krok w swojej muzyce. Ale zacznijmy od początku.

Rapuję sobie ja i tylko ja. Muzykę natomiast robi dwóch gości z Koshaolina, co to się nazywają 29-CREW i są to Dj Zaju i Tomek. Na placku, który dostępny jest TUTAJ, są dwa premierowe utwory, które mocno różnią się klimatem od siebie. Pierwszy numer to minimalistyczny banger, a drugi to bardziej podróż w klimaty lo-fi. Jakbym miał znaleźć wspólny mianownik to byłby to z pewnością bass. Oczywiście to ja to tak słyszę i w żaden sposób nie sugerujcie się moją opinią. Sprawdźcie je sami.

Singiel ten to owoc współpracy, która zaczęła się w zeszłym roku we wrześniu. Umówiłem się z Dj Zajem na piwko i pogaduchy w studiu, w którym chłopaki pracują na co dzień i od słowa do słowa, od utworu do utworu wyszło, że może warto by się jakoś przeciąć. W międzyczasie doszedł do nas Tomek i jak już wychodziłem od chłopaków to mieliśmy wybraną muzykę i założenie co robimy. W sumie to całkiem szybka akcja wyszła z tego. Gdy nagrałem wokale, a chłopaki zaaranżowali utwory wysłaliśmy wszystko do Analog Zone Studio, które to dla nas ostatecznie przygotowało do realizacji. I w zasadzie można już było wszystko wypuszczać, ale zrobił się cały ten bałagan na świecie i sprawa przesunęła się w czasie. Placki są przygotowywane przez  Vinylove.me, które też odpowiada za ich dystrybucję.

Idea jest taka, że wychodzi vinyl i tak ten singiel należy rozumieć, natomiast wiem, że wśród moich ludzi są osoby, które preferują inne nośniki, stąd też robimy ukłon w ich stronę. Na stronie u mnie są dostępne  CD TUTAJ, oraz kasety TUTAJ. Jeżeli chodzi o oprawę to postawiłem na minimalizm, a ponieważ to wosk jest tutaj gwiazdą, wszystkie inne nośniki są oprawione podobnie. Dodam na koniec, że jest to totalne DIY, więc jest to bardzo fajny powrót do korzeni.

Kawałki już za chwilę będą dostępne u mnie na kanale, jak i na kanale GIG już niebawem, więc śledźcie nasze media, aby nic nie przeoczyć.

Rotherham 2020

 

Dodaj komentarz